İptal Şartları
İptal Şartları

REZERVASYON İPTAL KOŞULLARI:

Sözleşme konusu ürün ve / veya hizmetler Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15/g hükmü gereğince “ Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken konaklama, eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.” Niteliğinde olduğundan Cayma  Hakkı kapsamında bulunmamaktadır. ZİYARETÇİ,bu hususu en başından bildiğini ve Cayma Hakkı talep etmeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

İptal durumlarında Nintu Seyahat Turizm Acentesi (Vira Villa )seyahatle ilgili olarak aldığı önlemlerin ve masrafların karşılanması için seyahat anlaşmasında belirtilen hizmetlerin toplam bedelleri üzerinden belirli yüzdeler alacaktır. Bu miktar aşağıdaki şekilde tespit edilmiştir.

*İptal taleplerinin Nintu Turizm Seyahat Acentesine(Vira Villa) yazılı olarak yapılması zorunlu olup yazılı yapılmayan bildirimler kabul edilemez.

*Rezervasyonun ilk aşamasında gönderilen ön ödeme tutarının hiçbir şekilde iadesi YAPILMAYACAKTIR.

*Rezervasyon iptali seyahat başlangıcından 30-60 gün kadar önce gerçekleşirse , ziyaretçi , toplam seyahat bedelinin %30’ unu ödemek zorundadır.

*Rezervasyon iptali seyahat başlangıcından 0-29 gün kadar önce gerçekleşirse , ziyaretçi , toplam seyahat bedelinin %100’ünü ödemek zorundadır.

Müşterinin kendi isteği doğrultusunda, villa/apart/daire bedellerinin tamamını Nintu Turizm Seyahat Acentası (Vira Villa)’na  ödemesi durumunda (EFT ile veya havale ile veya peşin olarak veya kredi kartı ile tek çekim halinde ) ödeme yaptığı andan itibaren villaya/aparta/daireye 30 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde ödenmiş olan bedelin %30 (yüzde otuz ) i yanacaktır. Geri kalan%65 (yüzde atmış beş )i bildireceğiniz hesap numarasına iade edilecektir. Gönderim masrafları da bu paranın içerisinden kesilecektir. Çünkü bu bedelin %30 'u (yüzde otuz) villa/apart/daire sahibine ön ödeme olarak yapılmıştır.

Rezervasyon iptallerinde; eft, havale ya da kredi kartı ile yapılan ödemelerin iade iade işlemlerinden dolayı ortaya çıkan ve çıkacak olan, Nintu Turizm Seyahat Acentası( Vira Villa)'na, Türkiye Cumhuriyeti Devleti, banka veya bankaları tarafından yüklenecek olan maddi zarar, komisyon ücreti vs. gibi yükler müşteriye iade edilecek paranın içerisinden kesilir.

Herhangi bir nedenle, villa/apart rezervasyonunun Nintu Turizm Seyahat Acentası( Vira Villa )tarafından tek taraflı iptal edilmesi durumunda, bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir. Eğer portföyümüzde aynı tarihlerde müsait, eşdeğer bir villa/apart varsa müşteriye önerilecektir. Müşterinin onaylamaması ve "mücbir sebepler" maddesine girmeyen durumlarda, alınan para müşteriye iade edilecektir.Nintu Turizm Seyahat Acentası ( Vira Villa) tarafından iptal edilen rezervasyonlardan doğacak zararlardan Nintu Turizm Seyahat Acentası ( Villa Villa )kesinlikle sorumlu değildir, sorumlu tutulamaz. Müşterinin önceden almış olduğu uçak bileti, otobüs bileti, kiralamış olduğu araba, tekne, transfer hizmeti vs. ayrıca otel ve pansiyon konaklama ücretleri vs. ödemiş olduğu her türlü detaydan, özel şirket veya devletten almış olduğu izinlerin yanması vs. tüm detaylardan Vira Villa  kesinlikle sorumlu değildir, sorumlu tutulamaz. Villayı/Apartı kiralayan müşteri bunu göz önüne almayı kabul eder.

*ZİYARETÇİ’nin tazminat ödemesi yapmadığı durumlarda, bu ücretler Nintu Turizm Seyahat Acentası (Vira Villa) tarafından ihtarname ya da İcra takibi vasıtası ile yasal olarak ZİYARETÇİ’den talep edilir. Bu gibi durumlarda doğabilecek tüm masraflar( Avukat, noter. İcra ve dosya masrafları vb.) ödenecek ücrete ilaveten ZİYARETÇİ’den talep edilmektedir.

İlgili Sayfalar
Fethiye'de Görülecek Yerler

Tanrı’nın dünyaya bahşettiği cennet olan Ölüdeniz turizm merkezidir/ Yapılacaklar listesini sizler için hazırladık

Devamı
Likya Yolu-Türkiye'nin Eşsiz Yürüyüş Rotası Deneyimi

Likya yolu doğa ile tarihin birleştiği eşsiz bir yürüyüş rotasıdır

Devamı
Fethiye, Kalkan ve Kaş'ta Kiralık Villalar: Doğa ile İç İçe Bir Tatil Deneyimi

Fethiye, Kalkan ve Kaş'ta Villa Kiralamanın Keyfine Varın

Devamı
Hemen Ara!
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati : Çıkış Tarihi:
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış