Nasıl Villa Kiralarım/ Viravilla.com
Nasıl Kiralarım

Telefon ile Rezervasyon: Rezervasyon yapmak istediğiniz villayı/apartı belirledikten sonra iletişim numaralarımızdan birini arayarak ya da whatsapp kanalıyla , Viravilla  çalışanlarına ulaşabilirsiniz. İlgili villa ya da apartın ismini  yetkili personelimize ileterek villa ya da apart hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Villanın ya da apartın müsaitlik durumunu teyit edildikten sonra iletişim bilgileriniz yetkilimiz tarafından alınır ve rezervasyon için gerekli tüm detayları içeren “Ön Rezervasyon Belgesi” gönderilir. Belge içerisinde yer alan şirket hesabımıza, belirtilen ödemeyi, belirlenen süre içerisinde ödemeniz halinde rezervasyonunuz onaylanır ve “Rezervasyon Onay Belgesi” tarafınıza iletilir.

Online Rezervasyon: Konaklamak istediğiniz villanın/apartın detay sayfasında yer alan “Online Rezervasyon” panelini kullanarak rezervasyon talebi girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu girişi sırasıyla;

İlk olarak Villayı/Apartı kiralamak istediğiniz tarih aralığını seçtikten sonra  sistem konaklamak istediğiniz villanın/apartın seçili günlerdeki toplam fiyatını otomatik olarak hesaplayacaktır.Ardından villayı/apartı kiralamak istediğiniz tarihleri ve fiyatı onaylıyorsanız “Talep Gönder” butonuna tıklayınız.Talep gönder butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada açılan formda bulunan bilgileri doldurup “Gönder” butonuna tıklayınız.Bu aşamada talebiniz bize ulaşmaktadır. Kiralamak istediğiniz villanın/apartın müsaitlik durumunu kontrol ettikten sonra size ilgili personellerimiz tarafından dönüş yapılır ve ilk aşamada seçmiş olduğunuz ödeme şekli ile ödemenizin yapılması istenilir.

 Ödeme sayfasında;

     a) Eğer “Kredi kartı” ile ödeme yapmak istiyorsanız, gerekli kart bilgilerini doldurup ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

     b) Eğer “EFT/Havale” ile ödeme yapmak istiyorsanız, açılan sayfada ödeme yapmanız için gerekli şirket bilgilerimiz çıkacaktır. Bu bilgiler ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra, sisteme girmiş olduğunuz mail adresine tarafımızdan “Rezervasyon Onay Belgesi” gönderilecektir.

Hemen Ara!
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati : Çıkış Tarihi:
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış